فرشنمایشگاه فرش و قالی

بزرگترین رویداد فرش دستباف در جهان

اخبار فرش

 • بزرگترین رویداد فرش دستباف در جهان! به گزارش سایت مملکت آنلاین، رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: با توجه به موافقت کل اعضای ستاد راهبری فرش، بار دیگر تهران از سوم تا نهم شهریور سال جاری (1400)، میزبان بزرگ ترین رویداد نمایشگاهی فرش دستباف جهان خواهد بود.

  بزرگترین رویداد فرش دستباف در جهان

  خانم فرح ناز رافع بیانگر برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف در ایران در ادامه بیان گفت: برگزاری این نمایشگاه که در سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا با تاخیر یک ساله رو به رو شد، اکنون با همکاری و درخواست بخش خصوصی در زمان همیشگی برگزار می شود.

  بزرگترین رویداد فرش دستباف در جهان
  بزرگترین رویداد فرش دستباف در جهان

  خانم رافع در ادامه بیان در جلسه راهبری فرش متذکر شدن که: برگزاری نمایشگاه با تائید ستاد عالی فرش دستباف و اصرار فعالان این حوزه اقتصادی بوده است و در همین رابطه، رونق بخشیدن به فضای تولید و کسب و کار در حوزه فرش تأثیر بسزایی در رشد میزان صادرات غیرنفتی وکسب درآمد ذینفعان این حوزه خواهد داشت.

  رئیس مرکز ملی فرش ایران ادامه داد: حسب دستور مقام معظم رهبری و برابر شعار جامع و وسیع امسال“تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی” باید از تولید و تولیدکننده و کارآفرینان حمایت و پشتیبانی کرده و تمام موانع و بوروکراسی های زائد در برابر تولید و فعالان اقتصادی، مرتفع و حذف گردد تا کارآفرینان و تولیدکنندگان روان تر و بی دغدغه و با سرعت بالایی چرخ های تولید، خدمات و اقتصاد ایران را به حرکت درآورند.

  خانم رافع گفت: این شعار بسیار مهم و اساسی است و چنانچه به طور صحیح و دقیق اجرا و محقق شود، قطعاً تحول بزرگی در اقتصاد ایران و رفع مشکلات اقتصادی به وجود می آورد.

  سرکار خانم رافع افزود: نمایشگاه فرش دستباف تهران، به عنوان ویترین لوکس و تبلیغاتی، زیبا ترین فرش های دستباف را در معرض دید علاقه مندان داخلی و خارجی می دهد.

  گفتنی است: ستاد راهبری فرش دستباف در مرکز ملی فرش با حضور ۸ نفر از نمایندگان بخش خصوصی، اتحادیه‌های مختلف صادرکنندگان، تولیدکنندگان و فروشندگان فرش دستباف حضور دارند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  منبع
  مملکت آنلاین

  م. مولوی

  بیش از ۹ سال است که با وردپرس کار می کند و پس از آن به کسب اطلاعات در ابعادی وسیع تر پرداخت و توانست در حوزه هایی چون هاستینگ، سئو و محتوای اصولی مطابق با الگوریتم های روز گوگل گام بردارد. اکنون به عنوان علاقمند به مباحث تحت وب و سئو به تیم تحریریه پازیریک کمک رسانی می کند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا