تبلیغاتفیلم و عکس

نمایشگاه بین المللی ایران اکسپو

 • نمایشگاه ایران اکسپو چیست؟ آیا شرکت پویا پازیریک در مهمترین رویداد بین المللی شرکت می کند؟ این رویداد در چه تاریخی در تهران برگزار می شود؟

  حضور شرکت دانش بنیان پویا پازیریک در چهارمین و مهمترین رویداد بین المللی در تهران، ایران اکسپو که در بهمن ماه ۱۳۹۸ برگزار شد.

  برای اطلاع از آخرین اخبار ایمیل خود را در سایت پازیریک ثبت نمایید.

  ایران اکسپو چیست؟

  Expo برگرفته از واژه Exposition است و به نمایشگاه های جهانی که میانه‌ سده نوزدهم میلادی بر پا گردیده، گفته می‌شود.

  در میان تمامی نمایشگاه های جهان که برگزار می شود، نمایشگاه جهانی (World’s Fair or Universal Expositions) مجموعه نمایشگاه‌هایی است که هر چند سال یک بار در کشورهای مختلف جهان برگزار می‌شود که “اکسپو” یا صادراتی نامیده می شود.

  از آن جایی که تشکیل نمایشگاه در دنیا قدمتی در حدود ۳۵۰۰ سال دارد. می توان به اهمیت آن در اعصار مختلف پی برد در واقع فنیقی ها در بین النهرین اولین پایه گذاران نمایشگاههای بین المللی بودند.

  اما باید بدانیم برگزاری نمایشگاه به شیوه کنونی از اواسط قرن نوزدهم در کشورهای صنعتی پایه گذاری شده و پس از آن، تقریبا در سراسر دنیا مرسوم گشته است.

  حظور پازیریک در نمایشگاه ایران اکسپو

  در میان تمامی نمایشگاه های جهان، نمایشگاه جهانی (World’s Fair or Universal Expositions) مجموعه نمایشگاه هایی است که هر چند سال یک بار در کشورهای مختلف جهان برگزار می‌شود.

  این نمایشگاه ها تحت نظر مؤسّسه ای به نام دفتر بین‌المللی نمایشگاه ها (Le Bureau international des expositions) که در پاریس واقع است برگزار می‌شود.

  اکسپو رویدادی است که هر پنج سال یک بار و هر بار در کشوری متفاوت برگزار می‌شود.

  نمایشگاه بین المللی ایران اکسپو

  اهمیت این نمایشگاه و پیامد آن برای کشورهای مختلف جهان آن چنان ارزشمند است که امروزه اکسپوها سومین رویداد مهم دنیا پس از مسابقات جام جهانی فوتبال و بازی های المپیک بوده و نام “المپیک فرهنگ ملل” را برای آن برگزیده اند.

  نمایشگاه پیشگاهی است برای نمایش گذشته، اکنون و آینده کشورها که در آن دستاوردهای اجتماعی، اقتصادی، علمی و پیشینه فرهنگی و دورنمای توسعه کشورها به نمایش گذاشته می‌شود.

  میزبانی نمایشگاه اکسپو برای توسعه اقتصادی، اجتماعی و زیرساختی شهرهای میزبان و داد و ستدها و همکاری‌های بین‌المللی بسیار کارساز است.

  از این رو، همه کشورهای عضو «دفتر نمایشگاه‌های بین‌المللی» (BIE) مایلند میزبانی این نمایشگاه را به عهده بگیرند. تا کنون حدود ۶۰ اکسپو در ۲۴ شهر برگزار شده است.

  حضور پازیریک در نمایشگاه ایران اکسپو

  شرکت پویا پازیریک ایساتیس، با داشتن تجربه بزرگی که حضور در جشنواره های مختلف در سطح ایران و بین المللی داشته است در نمایشگاه ایران اکسپو در تاریخ ۱۵ تا ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ در غرفه ۱۷۴ حضور پر رنگ داشته است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  به ما رأی بدید!

  درصد رضایتمندی

  امتیاز کاربر: 3.4 ( 1 نتایج)

  pazirik

  شرکت دانش بنيان پويا پازيريک، بزرگ ترین تولید کننده ماشین آلات تمام اتوماتیک قالیشویی

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا