پازیریکنمایشگاه

حضور پازیریک در نمایشگاه فن بازار استان یزد

نمایشگاه دانش بنیان

 • حضور شرکت دانش بنیان پویا پازیریک ایساتیس در نمایشگاه فن بازار استان یزد، نمایشگاه فن بازار سه شنبه شب، در محل نمایشگاه های بین المللی یزد آغاز به کار کرد تا ۱۹ آذرماه جاری از ساعت ۱۵ الی ۲۱ برای بازدید عموم علاقه مندان دایر است.

  محمدمهدی لطفی، رییس پارک علم و فناوری یزد در حاشیه این مراسم گفت: در این نمایشگاه دستاورد های پژوهش و فن بازار استان و با شعار پژوهش، فناوری و پشتیبان تولید، دایر شد و ۸۰ غرفه و ۴۵ شرکت فناور مستقر در پارک در این نمایشگاه حضور دارد و تدارک برنامه های جانبی متنوع از مزیت های بارز نمایشگاه امسال است.

  همچنین محمدعلی شاه حسینی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد گفت: استان ظرفیت های بسیار زیادی در زمینه شرکت های فناور و دستاورد های علمی نخبگان دارد، برگزاری این نمایشگاه که امسال با روندی متفاوت و همراه شدن نمایشگاه رایانه بود می تواند نقش مهمی در معرفی نخبگان و جذب مخاطبان بیشتر برای بازدید نمایشگاه باشد.

  پوستر دستاورد های پژوهش فناوری و فن بازار استان یزد 1400

  همچنین احمد قافی، مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی یزد در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: در این نمایشگاه ۱۲۵ غرفه برپا شد که ۱۸ مورد فناوری و ۲۷ غرفه سازمان ها و دستگاه های اداری و بقیه غرفه ها نیز مجموعه شرکت های دانش بنیان و پارک علم و فناوری  است که محصول دانش بنیان، در این نمایشگاه عرضه شده و با توجه به سفارش رهبر معظم انقلاب در رابطه با اتکا به دانش داخلی در این نمایشگاه اتکای به جوانان و ثمره آن عرضه شد.

  همچنین مدیرکل محیط زیست یزد در حاشیه نمایشگاه و در گفت و گو اظهار کرد: در این نمایشگاه برای اولین بار ۶ فناور  زیست محیطی در حوزه های مختلف معرفی شد.

  نیره پورملائی افزود: دستاوردهای فناوری در زمینه آلودگی هوا و برای جلوگیری از ورود دود به واحد های تولیدی یکی  از این فناوری ها است همچنین فناوری مدیریت پسماند که پسماند را به انرژی تبدیل می کند و فناوری دیگر استفاده از سرباره های فولادی و بازیافت آن برای جاده سازی است.

  وی ادامه داد: استفاده از فاضلاب یکی از واحدهای کاغذ سازی که از پساب آن بازیافت استفاده می شود دیگر فناوری است و برای اولین بار با استفاده از ماهواره و دستگاه های فناوری در حیاط وحش سرشماری وحوش انجام شد و تمامی این محصول تولید یزد است که از سوی محیط زیست استان برای اولین بار معرفی و عرضه شد.

  مطلب پیشنهادی: بزرگترین فرش دستباف ایرانی در گینس

  نمایشگاه دستاورد های پژوهش، فناوری و فن بازار یزد به مناسبت هفته پژوهش ( ۲۰ تا ۲۶ آذرماه) و با مشارکت دستگاه های اداری، شرکت های دانش بنیان و فناور، دانشگاه ها و مراکز پژوهشی، شرکت های تولیدی که واحد تحقیق و توسعه دارند، برپا شد و در کنار نمایشگاه ۳۰ رویداد خاص در قالب نشست ها و صفه های (پنل) گفت وگو، رویدادهای فناوری، غرفه رونمایی دستاوردها و غرفه مشاوره به افرادی که ایده دارند، برپا شد و بخشی از نمایشگاه امسال به طرح یزد شهر نوآوری اختصاص داده شد.

  گزارش حضور شرکت پازیریک در نمایشگاه

  حضور پازیریک در نمایشگاه فن بازار استان یزد
  حضور پازیریک در نمایشگاه فن بازار استان یزد
  حضور پازیریک در نمایشگاه فن بازار استان یزد
  حضور پازیریک در نمایشگاه فن بازار استان یزد

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  منبع
  ایرانا

  pazirik

  شرکت دانش بنيان پويا پازيريک، بزرگ ترین تولید کننده ماشین آلات تمام اتوماتیک قالیشویی

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا