پازیریکدستگاه قالیشویی

دستگاه شستشوی فرش صنعتی

 • تکنولوژی در صنعت شستشوی فرش امر جدا ناپذیر در دنیای امروز داشته، که شرکت دانش بنیان پویا پازیریک از این امر بی نصیب نمانده است و با تولید بهترین دستگاه های شستشوی فرش تمام تلاش خود را در جهت بهبود صنعت قالیشویی و شستشوی فرش انجام داده است.

  فرش شیئی با ارزش که سبب زینت و زیبایی در خانه های تمام ایرانی ها و حتی خارجی ها است. کثیف شدن فرش ها در خانه به دلایل زیادی و تمیز کردن عمقی و سطحی آن سبب شده است که قالیشویی در شهر ها به وجود بیایند.

  قالیشویی هایی که به صورت دستی و صنعتی در ایران شروع به کار کرده اند و صنعتی که به سبب افزایش حقوق کارگران و استخدام افراد آموزش دیده در این صنعت با مشکلات زیادی همراه است.

  شرکت دانش بنیان پویا پازیریک با داشتن تجربه یک دهه در صنعت قالیشویی توانسته بهترین دستگاه های شستشوی فرش (قالیشویی) را تولید و به فروش برساند.

  دستگاه شستشوی فرش صنعتی مدل فرکانسی

  دستگاه پیشرفته شستشوی فرش

  دستگاه شستشوی فرش صنعتی تمام اتوماتیک با توجه به نیاز قالیشویی تولید شده است که در دو نوع در شرکت پازیریک تولید می شود و داری 18 و 36 برس شستشوی فرش به همراه 2 برس غلطکی (استوانه ای) بزرگ می باشد که زیر و روی فرش را شستشو می دهد.

  این دستگاه قادر است که با توجه به فرش دستباف یا ماشینی ضخامت فرش را تشخیص دهد و طبق ضخامت برس ها را تنظیم و به شستشوی فرش بپردازد.

  مزایای دستگاه شستشوی فرش صنعتی مدل فرکانسی

  مزایای متعدد این دستگاه سبب شده که علاوه بر ثبت در شرکت دانش بنیان باعث رفع نیاز قالیشویی مدرن و صنعتی در ایران و جهان شده است.

  یکی از مزایا این دستگاه که قابل تحسین است شستشوی فرش به صورت فرکانسی است. فرکانسی با بسامد تولید شده در ریشه فرش سبب این شده که در فرش های دستباف از پاشیده شدن رنگ فرش در جای جای فرش جلوگیری کند.

  این را هم اضافه کنیم که، مدل فرکانسی در دستگاه شستشوی صنعتی سبب شستشوی بهتر ریشه های فرش که عاری میکروب و باکتری های موجود در فرش می شود.

  مزایای دستگاه:

  • شستشوی فرش به صورت سه بعدی
  • پرزگیری و پولیش فرش
  • زمان کمتری نسبت به دستگاه دیسکی
  • هم پوشانی کامل سطح فرش
  • شستشوی پشت و روی فرش
  • دارای پنل لمسی برای تنظیمات دستگاه
  • بهینه سازی مصرف آب و مواد شوینده
  • برنامه ریزی هوشمند

  عملکرد دستگاه های صنعتی در قالیشویی

  عملکرد حیرت آور این دستگاه در شستشوی فرش سبب شده که لقب بهترین دستگاه شستشوی فرش را در سال 2021 داشته باشد.عملکرد دستگاه قالیشویی پازیریک

  عملکرد برس های بشقابی در این دستگاه به صورت رفت و برگشتی 30 تا 40 درصدی می باشد که مویه های فرش را به صورت شکل رو به رو با سرعت بالا و بدون صدمه زدن به فرش به خوبی به انجام شود.

  دستگاه شستشوی صنعتی در قالیشویی به گونه ای طراحی شده است که در قالیشویی های بزرگی مثل کارخانه بزرگ ادیب تهران دارای این دستگاه شسستشوی فرش می باشند.

  قالیشویی ادیب با بهره گیری از این تکنولوژی توانسته روزانه متراژی بالای ده هزار متر در روز را شستشو نمایند. بدون آنکه کوچک ترین آسیب به قالی ها وارد شود. انواع شستشوی فرش مانند: اعلاشویی، لکه برداری درجه یک و شامپو شویی فرش انجام می شود.

  با تولید دستگاه های تمام مکانیزه قالیشویی فرصتی پیش آماده است. که علاوه بر کیفیت شستشوی بالا و محافظت از قالی ها، سرعت شستشو بالا رود و همچنین در مصرف آب و مواد شوینده صرفه جویی گردد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  pazirik

  شرکت دانش بنيان پويا پازيريک، بزرگ ترین تولید کننده ماشین آلات تمام اتوماتیک قالیشویی

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا