تبلیغاتفیلم و عکس

دستگاه خشک کن فرش و قالی لوله ای

 • دستگاه خشک کن فرش لوله ای چیست؟ دستگاه آبگیر لوله ای پازیریک فرش و قالی را به چه صورت آبگیری می کند؟ چجوری در دستگاه پازیریک بخرم؟

  شرکت پویا پازیریک ایساتیس یزد، در راستای تأمین هرچه بهتر نیازهای مشتریان، تصمیم به ساخت دستگاه آبگیر لوله ای سانتریفیوژی گرفت که بتواند ضمن کاهش زمان آبگیری فرش (کمتر از ۲ دقیقه) راندمان و بازده بالاتری نیز داشته باشد و درصد آبگیری فرش و قالی را تا میزان قابل توجهی (نزدیک به ۱۰۰ درصد) افزایش دهد.

  با ما تا آخر این مطلب همراه باشید…

  دستگاه خشک کن فرش و قالی لوله ای

  طبق رابطه ی ۲F=mω  به هر نسبت شعاع دوران بیشتر شود، نیروی گریز از مرکز به همان نسبت افزایش می یابد و به هر نسبت سرعت دوران افزایش یابد.

  نیروی گریز از مرکز به صورت مجذور افزایش می یابد. لذا به عنوان مثال اگر سرعت دوران ۳ برابر مقدار اولیه شود، نیروی گریز از مرکز ۹ برابر می شود.

  بر اساس رابطه ی فوق، با افزایش سرعت دوران دستگاه آبگیر، نیروی گریز از مرکز افزایش یافته و توان آبگیری دستگاه به صورت قابل توجهی افزایش می یابد.

  علی رغم اینکه به خوبی می دانیم دستگاه های درب دار استهلاک بیشتری نسبت به نمونه های بدون درب دارند و به اپراتور ماهرتری نیز نیاز دارند به منظور حذف محدودیت قطر لوله آبگیر و رسیدن به سرعت بالای ۳۰۰۰ دور بر دقیقه مهندسین و مدیریت فنی این مجموعه تصمیم گرفتند تا زمان یافتن بلبرینگ مناسب با قطر دلخواه دستگاه جدید را به صورت درب دار تولید کنند.

  نکته: دستگاه آبگیر لوله ای با سرعت چرخش سه هزار دور در دقیقه، برای سازندگان دستگاه های خشک کن قالی چیزی دست نیافتنی محسوب می شود و علی رغم این که در تبلیغات خود آبگیری ۹۸ درصدی در مدت زمان ۲ دقیقه را مطرح می کنند.

  ما به خوبی می دانند که در بهترین شرایط باید به کمتر از ۹۵ درصد آبگیری در مدت زمانی بیشتر از ۵ دقیقه راضی باشند و فاصله بسیار زیادی تا رسیدن به آبگیری ۹۸ درصدی در ۲ دقیقه دارند.

  نحوه محاسبه سرعت و میزان آبگیری با روش های مختلف به صورت کاملاً کاربردی در سایت درج شده و علاوه بر آن بار ها و بار ها در حضور مشتریان عزیز این شرکت به صورت عملی نشان داده شده و مورد تایید این عزیزان قرارگرفته است.

  دستگاه خشک کن فرش و قالی لوله ای
  دستگاه خشک کن فرش و قالی لوله ای

  به عنوان مثال فرشی با تراکم بالا قبل از شستشو به صورت خشک وزن شده و ۴۷٫۰۵ کیلوگرم است. این فرش پس از شستشو و آبگیری توسط دستگاه سه هزار دور مجدداً وزن شده و ۴۷٫۹ کیلوگرم است و در واقع فرش در زمان ۲ دقیقه با ۹۸٫۲ درصد آبگیری شده است.

  خرید دستگاه آبگیر 

  برای خرید دستگاه شستشوی میزی و آبگیر لوله ای پازیریک می توانید شما مشتریان گرامی از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  م. مولوی

  بیش از ۹ سال است که با وردپرس کار می کند و پس از آن به کسب اطلاعات در ابعادی وسیع تر پرداخت و توانست در حوزه هایی چون هاستینگ، سئو و محتوای اصولی مطابق با الگوریتم های روز گوگل گام بردارد. اکنون به عنوان علاقمند به مباحث تحت وب و سئو به تیم تحریریه پازیریک کمک رسانی می کند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا