بارگیری هاپازیریکفیلم و عکس

صادرات دستگاه قالیشویی پازیریک به عراق

 • صادرات پیشرفته ترین دستگاه قالیشویی مدل فرکانسی و دانش بنیان شرکت پازیریک به کشور عراق دستگاه قالیشویی فرش مدل فرکانسی به سفارش مشتری از عراق دارای ۲۴ برس و در ابعاد ۵/۱۰*۴/۳۰ و تماماً گالوانیزه است.

  دستگاهی که مختص شستشوی فرش های دستباف با عرض ۴ متری توسط مهندسین و متخصصین ایرانی ساخته شده است.

  معرفی دستگاه

  مشخصات دستگاه قالیشویی پازیریک

  حال به تشریح فن آوری موجود در دستگاه شستشوی پازیریکی بپردازیم. در ابتدا ذکر این نکته ضروری است که؛ این دستگاه قادر به شستشوی تمام انواع فرش از جمله دستباف، ماشینی، گلیم و غیره می باشد.

  قابلیت ها و حالت های ظریفی در تنظیمات دستگاه لحاظ شده که با فشردن چند کلید توسط کاربر دستگاه حالت شستشو از دستی به ماشینی و بالعکس تغییر می یابد.

  در این دستگاه نیز انجام اصلی ترین مرحله شستشو به برس هاي مدور سپرده شده است. با این تفاوت که نوع حرکت برس ها با آنچه تا به حال موجود بوده کاملاً متمایز می باشد.

  در طراحی حرکت این برس ها، با بررسی و مطالعه علوم و فنون روز دنیا، بهره گیری از ارتعاش را بهترین گزینه دیده ایم. در این روش سیکل حرکتی برای ۳۶ برس مدور طراحی شده، که در دورانی کمتر چهار درجه با سرعتی متناسب در حالت رفت و برگشت قرار می گیرند.

  علاوه بر آن با وجود حسگر های هوشمند تعبیه شده در دستگاه، فاصله برس ها با فرش و میزان درگیری آن ها با فرش بسته به میزان ضخامت آن مرتباً درحال تغییر و متناسب سازی است.

  صادرات دستگاه قالیشویی به عراق
  صادرات دستگاه قالیشویی به عراق

  بدین ترتیب میزان درگیری غیر لازم برس با فرش به کمترین حد ممکن رسیده و از حرکات اصطکاکی آسیب زا پرهیز شده است.

  لازم به ذکر این که؛ در این مرحله نیز با توجه به نتیجه آزمایش های صورت گرفته، درصد احتمال آسیب رسیدن به فرش، صفر و یا به عبارتی ناممکن است.

  این روش شستشوی فرش، تحت عنوان «شستشوی فرکانسی» دارای پروانه ثبت اختراع به شماره ۹۴۸۲۶ به تاریخ ۹۶/۱۱/۰۴ به نام متخصصین شرکت پازیریک است و بدیهی است که پیش از این سابقه ای در جهان نداشته است.

  عکس دستگاه قالیشویی و بارگیری

  صادرات دستگاه قالیشویی به عراق
  صادرات دستگاه قالیشویی به عراق

  صادرات دستگاه قالیشویی به عراق صادرات دستگاه قالیشویی به عراق صادرات دستگاه قالیشویی به عراق صادرات دستگاه قالیشویی به عراق صادرات دستگاه قالیشویی به عراق صادرات دستگاه قالیشویی به عراق صادرات دستگاه قالیشویی به عراق صادرات دستگاه قالیشویی به عراق

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  pazirik

  شرکت دانش بنيان پويا پازيريک، بزرگ ترین تولید کننده ماشین آلات تمام اتوماتیک قالیشویی

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا