شرکت دانش بنیان پویا پازیریک ایساتیس

تنها شرکت دانش بنیان صنعت شستشو ایران

(دارای ۳ مورد ثبت اختراع ماشین آلات قالیشویی)

شرکت پازیریک

شرکت دانش بنيان پويا پازيريک، بزرگ ترین تولید کننده ماشین آلات تمام اتوماتیک قالیشویی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ با همکاری اساتید دانشگاهی و استادکاران صنعتی آغاز نمود.

نگرش نوین در شناخت فرش، این دستاورد فرهنگی و نیز دانش نگهداری و خدمات جانبی فرش سبب شد تا این شرکت اتوماسیون کامل صنعت قالیشویی را مقصد خود قرار دهد.

پازیریک در اولین قدم ارتقاء آبگیر لوله ای و رساندن سرعت این دستگاه به ۳ هزار دور در دقیقه را در دستور کار خود قرار داد، سپس با تولید دستگاه شستشوی تمام اتوماتیک ویبره فرکانسی، تحولی بنیادی در صنعت شستشوی فرش دنیا به وجود آورد و نهایتا با طراحی و اجرای گرمخانه تمام اتوماتیک پازیریکی اتوماسیون چرخه فعالیت های یک قالیوشیی را کاملا اتوماتیک کرد.

پازیریک با تکیه بر دانش بومی و توانایی جوانان این مرز و بوم به تولید محصولاتی کاملاً ایرانی پرداخته است و با جدیت کامل در حال مرتفع ساختن نیازهای داخلی و خارجی صنعت خدمات شستشوی فرش است.

همکاران پازیریکی

مأموریت شرکت پازیریک

ما با تکیه بر نوآوری نیروهای متخصص، با ارائه تکنولوژی های پیشرو به صنعت شستشو و صنایع آب بَر، در راستای ارتقای عملکرد و بهینه سازی مصرف آب و سایر منابع گام برمی داریم.

چشم انداز بلند مدت

برند برتر صنعت شستشو و باز چرخانی آب در ایران، با حضور در بازار های جهانی

ارزش ها

چابکی، نظم و مسئولیت پذیری

افتخارات پازیریکی

گواهی استاندارد

دستگاه قالیشویی استاندارد شستشوی فرش

سازمان ملی استاندارد ایران

بر اساس مصوبات یک صد و نهمین اجلاسیه شورای عالی استاندارد، قوانین و مقررات موضوعه ملی استاندارد ایران و در اجرای تفاهم نامه شماره ۱۱/۹۰۲۲۵ مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ فی مابین سازمان ملی استاندارد ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با استناد به نامه شماره ۱/۴۴۵۳۱ مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ معاونت مذکور و تصمیمات متخذه در کمیته ارزیابی مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ بدین وسیله گواهی می شود کالای/خدمت: دستگاه شستشوی ارتعاشی قالی ساخته شده توسط شرکت دانش بنیان “پویا پازیریک ایساتیس” (به شماره ۱۶۴۶۱) با ویژگی های ثبت شده به شرح فرم پیشوست شده مطابقت دارد.

گواهی ثبت اختراع پازیریکی

برای دیدن ثبت اختراعات بر روی تصویر کلیک نمایید.

مدارک و گواهی پازیریکی

6
5
7
4
3 2
۶ نمایشگاه ها

شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی

۸ صادرات

به انگلستان، آلمان، عراق، افغانستان و ترکمنستان

۴۰۰ قالیشویی

تعداد قالیشویی تحت پوشش در ایران

۴۵ کارمندان

شرکت پازیرک