شرکت پازیریک را بشناسید

شرکت دانش بنيان پويا پازيريک ايساتيس به عنوان اولین تولیدکنندگان دستگاه های قالیشویی فعالیت خود را از سال 91 با همکاری مهندسین مکانیک و برق صنعتی با هدف طراحی و توسعه آبگیر لوله ای و دستگاه شستشو اتوماتیک ، به صورت کاملا تخصصی آغاز به کار نمود. آغازی که جز به ادامه نمی اندیشد و پژوهش مداومی در زمینه ی تکامل صنعت قالیشویی را مقصد خود قرار داده بود تا در اولین قدم با ارتقا آبگیرهای لوله ای موجود و سپس با تولید دستگاه شستشو تمام اتوماتیک فرش نیاز اصلی قالیشویی ها را فراهم آورد.

نگره نوین در شناخت فرش، این دستاورد فرهنگی و نیز دانش نگهداری بهتر فرش سبب شد تا شرکت پویا پازیریک با تکیه بر دانش بومی و ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه گامی موثر در این خصوص بردارد.

در حال حاضر شرکت پازیریک با طراحی و ساخت پر سرعت ترین آبگیر حال حاضر دنیا (3000 دور بر دقیقه با مدت زمان آبگیری دو دقیقه و سی ثانیه) و مدرن ترین دستگاه شستشوی اتوماتیک فرش با تکنولوژی ارتعاشی توانسته است نیاز صنعتی شستشوی فرش داخل وخارج از کشور را تامین نماید.

باید در نظر داشت ثبت ملی آبگیر 3000 دور به نام این شرکت و ارتقا محصولاتی چون دستگاه شستشو میزی که خود جایگزینی برای دستگاه شستشو ریلی است نشان از جدیت شرکت پازیریک است که با در نظر گرفتن بازخوردهای مشتریان طی این سال ها به بهترین شکل ممکن رخ داده و بهترین ماشین الات قالیشویی را در اختیار کارفرمایان محترم قرار داده است.

لازم به ذکر است که شرکت های دانش بنیان با تکیه بر توانایی جوانان این مرز و بوم به تولید محصولاتی ایرانی میپردازند که از نمونه های مشابه خارجی بسیار بهترند.

افتخارات

ماموریت سازمانی

ما با تکیه بر نوآوری نیروهای متخصص، با ارائه تکنولوژی های پیشرو به صنعت شستشو و صنایع آب بَر، در راستای ارتقای عملکرد و بهینه سازی مصرف آب و سایر منابع گام برمی داریم.

چشم انداز پازیریک

ما برای رهبری پیشرفت و الگو شدن در صنعت قالی شویی جهان پا به عرصه نهاده ایم. قصد ما آن است که سرآمد در عرصه خودکار سازی قالیشویی ها در سراسر ایران و جهان، منطبق بر استاندارهای ملی و بین المللی و با توجه به حفظ محیط زیست و همگام با آخرین دستاوردهای تکنولوژیک روز باشیم. ما اولین انتخابی خواهیم بود که به ذهن هر قالی شویی می رسد.

چارت سازمانی

تیم پازیریک

مدارک و گواهی ها