هر آنچه در مورد ما میخواهید بدانید:

شرکت دانش بنيان پويا پازيريک ايساتيس فعالیت خود را از سال 91 با همکاری مهندسین مکانیک و برق صنعتی در زمینه ی طراحی دستگاه های قالیشویی، به صورت کاملا تخصصی آغازنمود. آغازی که جز به ادامه نمی اندیشد و پژوهش مداومی در زمینه ی تکامل صنعت قالی شویی را مقصد خود قرار داده است.
نگره نوین در شناخت فرش، این دستاورد فرهنگی و نیز دانش نگهداری بهتر فرش سبب شد تا شرکت پویا پازیریک با تکیه بر دانش بومی و ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه گامی موثر در این خصوص بردارد.
در حال حاضر این شرکت با طراحی و ساخت پر سرعت ترین آبگیر حال حاضر دنیا (3000 دور بر دقیقه با مدت زمان آبگیری دو دقیقه و سی ثانیه) و مدرن ترین دستگاه شستشوی اتوماتیک فرش با تکنولوژی ارتعاشی توانسته است نیاز صنعتی شستشوی فرش داخل وخارج از کشور را تامین نماید.

افتخارات

چارت سازمانی:

ماموریت:

ما با شناخت مشتریان ، تحقیق و بررسی بروی تکنولوژی های روز و با تکیه به متخصصین داخلی ، متعهد به توسعه و تولید ماشین آلات
با کیفیت ب حداقل زمان و انرژی و نیروی انسانی هستیم . ماموریت شرکت پازیریک و کارکنان متخصص ما ، کمک به موفقیت بیشتر شما ، حفظ محیط زیست و صرفه جویی در مصرف آب است.

چم انداز:

ما برای رهبری پیشرفت و الگو شدن در صنعت قالی شویی جهان پا به عرصه نهاده ایم. قصد ما آن است که سرآمد در عرصه خودکار سازی قالیشویی ها در سراسر ایران و جهان، منطبق بر استاندارهای ملی و بین المللی و با توجه به حفظ محیط زیست و همگام با آخرین دستاوردهای تکنولوژیک روز باشیم. ما اولین انتخابی خواهیم بود که به ذهن هر قالی شویی می رسد.

مدارک و گواهی نامه ها