تولید بهترین دستگاه و تجهیزات قالیشویی متعلق به کدام برند است؟ آیا به دنبال قیمت مناسب با کیفیت بالا آبگیر لوله ای ایرانی هستید؟

بهترین دستگاه آبگیر لوله ای چیست؟

امروزه تجهیزات قالیشویی به تکنولوژی های متعدد نرم افزاری و سخت افزاری مانند: ثبت سفارش آنلاین و رهگیری فرش تا ماشین آلات مدرن و اتوماتیک شستشوی فرش مجهز شده، که استفاده از این موارد به امری مرسوم و معمول در قالیشویی های صنعتی تبدیل شده است.

دستگاه آبگیر لوله ای پازیریک
دستگاه آبگیر لوله ای پازیریک

اعتماد قالیشویان به این نیاز ضروری (استفاده از تجهیزات مدرن) یک امر مهم و استراتژیک برای شرکت پازیریک است. که متاسفانه امروزه با وجود سازنده های متعدد که بعضاً پشتوانه دانش فنی کمی دارند، سبب سوء استفاده از اعتماد مشتریان و عرضه نامتعارف محصولات در بازار شده است.

متخصصین شرکت پازیریک، با دانش به روز در تولید این محصول می‌دانند که، ساخت دستگاه آبگیر لوله ای بدون بهرمندی از علوم جدید مکانیک مانند هم راستایی، جاذب ارتعاشات، بالانس هوشمند و تسلط نداشتن بر روی برق صنعتی امری دست نیافتنی است، که علی رغم ظاهر ساده ای آن تنها با ایجاد هماهنگی میان چند بلبرینگ و لوله متحرک نیست.

این موضوع باعث شده است که در دنیای امروز، هر روزه با دستگاه های جدید و ارتقاء یافته آبگیر لوله ای مواجه هستیم که از قدرت و سرعت بیشتری را برخوردار هستند که قالیشویی صنعتی مجهز شده به این دستگاه ها را در رتبه بالاتر از سایرین قرار میدهد.

دستگاه آبگیر لوله ای پازیریک

تولید بهترین شاسی در دستگاه آبگیر لوله ای ایرانی

در آبگیر لوله ای، نوع شاسی و نحوه قرارگیری لوله در راستای آن اهمیت ویژه ای داشته و این سازه در کنترل لرزش دستگاه نقش مهمی دارد.

در صورتی که موتور و شاسی با هم هماهنگی لازم را نداشته باشند، به بالشتک های هوا برای کاهش لرزش نیاز است. اما شاسی قدرتمند پازیریک نیاز به فنر و بالشتک برای کنترل لرزش ندارد.

خرید حرفه ای ترین تجهیزات قالیشویی در ایران

جهت دریافت مشاوره و قیمت محصولات سایت با ما از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید.

برای دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما اینجا کلیک نمایید.

4/5 (1 نظر)