آخرین اخبار شرکت

با سلام و احترام به محضر همکاران ارجمند و اصحاب معزز صنف قالیشویی و نیز تقدیم تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیرخم.

خدای را شاکریم که پس از فراز و فرودهای بسیار، امروز افق‌های نویدبخش رشد و شکوفایی پیش ‌روی صنعت قالیشویی قرار دارد و این مهم مرهون تلاش ستودنی شما عزیزان است که فرصت تعامل سازنده را مهیا نموده اید.

مستحضرید که؛ شرکت پازیریک با تکیه بر تجربه‌ی خدمت‌رسانی به صنعت قالیشویی کشور و به پشتوانه اعتماد شما گرامیان تاکنون گام‌های موثری را در جهت تحول این صنعت و پیشرفته‌تر نمودن آن برداشته است. اکنون و در طلیعه‌ی عید مبارک غدیر خم، این شرکت افتخار دارد تا از لوح خدمتی دیگر پرده بردارد.

از آنجا که «لیزینگ» یکی از مؤثرترین و هدفمندترین انواع تأمین مالی در جهت رشد و شکوفایی تولید است و با اعطای تسهیلات اعتباری نقشی کلیدی در خروج اقتصاد از رکود، کاهش بیکاری، کاهش تورم، افزایش ظرفیت‌های تولید، افزایش قدرت خرید و ایجاد رونق اقتصادی ایفا می‌کند، شرکت پازیریک مفتخر است که؛ با جلب اعتماد نظام بانکی کشور، برای اولین بار شرایط خرید لیزینگ را برای صنعت قالیشویی فراهم آورده است.
مزایای خرید به صورت لیزینگ به این شرح است؛

١- تأمین مالی هفتاد درصد از فاکتور خرید، بدون محدودیت در سقف خرید.

٢- پرداخت تسهیلات با نرخ ٢١ درصد، با اعمال روش واقعي، و با دوره بازپرداخت حداكثر ٣۶ ماهه.

٣- پرداخت تسهيلات حداكثر ظرف مدت يك هفته، بدون طی زمان نوبت دهی.

۴- پرداخت تسهیلات بدون شرط سپرده‌گزاری و بلوکه شدن پول در حساب.

٥- طی شدن مراحل اخذ تسهیلات در شهر محل سکونت متقاضی، بدون مراجعه به بانک.

۶- پذیرش ضامن از شهر محل سکونت متقاضی و نیز از کلیه حساب‌های جاری نزد بانک‌های معتبر کشور.

امیدواریم در کنار شما عزیزان، با استفاده از ظرفیت‌های این طرح قدمی در جهت تجهیز قالیشویی‌ها برداریم تا همگام با فعالان اقتصادی کشور نقشی در شکوفایی هرچه بیشتر اقتصاد کشور عزیزمان ایفا کنیم. ان‌شاءالله.

منتظر تماس شما هستیم!