آخرین اخبار شرکت

با سلام و احترام به محضر همکاران ارجمند و اصحاب معزز صنف قالیشویی و نیز تقدیم تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد خجسته قربان و غدیرخم.
بزرگوارانی که شرکت پازیریک مفتخر به آشنایی و شناخت دوجانبه با آنهاست، مستحضرند که؛ نقشه راه این شرکت مبتنی بر هدف «صنعتی کردن حوزه قالیشویی کشور» ترسیم شده است. در این مسیر، کارگزاران این شرکت معتقدند دوران همکاری در قالب «فروشنده و مشتری» به سر آمده و در صددند شکلی نوین از همکاری را به اجرا بگذارند. در این الگو، به مشتری از منظر دوست و همکاری نظاره می‌شود که شرکت، خود را موظف به برآوردن حاجت و رفع مشکل او می‌داند. برای این مهم دو راه وجود دارد؛
1- شرکت به صورت گسترده، همزمان و بدون تعلل، پاسخگوی تقاضاهای تمام همکاران از سراسر کشور باشد.
2- فن‌آوری و اطلاعات مهندسی شرکت جهت بهره‌برداری در اختیار سایر همکاران صنعتگر و قالیشویان قرار گیرد و از آن‌ها پشتیبانی به عمل آید.
از آنجا که راه اول برای کمتر مجموعه‌ی خصوصی و یا حتی دولتی قابل اجراست، شرکت پازیریک در راستای هدفی که ذکر شد افتخار دارد که ابداع کننده راه دوم باشد. یعنی با نگاهی برنامه‌ریزی شده، بخشی از فن‌آوری و اطلاعات فنی مهندسی خود را که با استفاده از تجربیات پیشکسوتان و مطالعات علمی متخصصان، برای شرکت حاصل شده، به صورت کاملا رایگان در اختیار همکاران صنعتگر و قالیشویان محترم قرار دهد تا عموم اصحاب صنف به صورتی ارزان و سریع به امکانات صنعتی دست یابند.
در این مسیر، قرار است طرحی رقم بخورد که در افق یکساله آن تمام قالیشویی‌های فعال کشور به نسبت حجم و گستره‌ی کارشان صاحب گرمخانه‌ای درخور و مناسب باشند.
از آنجا که مخاطب این اطلاعیه همکاران اهل فن و قالیشویان با تجربه هستند، لزومی به بر شمردن مزایای وجود گرمخانه در قالیشویی و معایب نبود آن احساس نمی‌شود. همگان با مقولاتی نظیر خط افتادن فرش، کمبود فضا، مشکل سوخت، دستمزد کارگر و... آشنا هستند و مسحضرند که داشتن یک گرمخانه مناسب برای هر قالیشویی امری دست نیافتنی نیست.
شرکت پازیریک به موجب این اطلاعیه، رسما اعلام می‌نماید؛ فن‌آوری، دستورها، قوانین و ظرافت‌های ساخت یک نوع گرمخانه ارزان قیمت را بدون هزینه و کاملاً رایگان در اختیار عموم همکاران صنعتگر و قالیشویان معزز قرار می‌دهد و در صورت نیاز، از تمام مراحل اجرایی آن پشتیبانی فنی و مشاوره‌ای به عمل می‌آورد. به این امید که با همکاری‌های درون صنفی، صنعت قالیشویی را قدمی به جلو ببریم و آن را پویاتر کنیم. واضح است که برای این هدف نیاز به همراهی تمام اصحاب صنف احساس می‌شود، چراکه اعتقاد داریم پوشش دادن شبکه گسترده‌ی قالیشویی‌های کشور به تنهایی از عهده شرکت پازیریک خارج است.
دلمان روشن است که این خدمت، شروع عصر جدیدی باشد برای این جمع تأثیرگذار در حوزه بهداشت و سلامت کشور و الگویی برای سایر اصحاب صنوف. شرکت پازیریک معتقد است «دوستانی» در لباس مشتری و همکار دارد که حیاتش را مدیون آن‌هاست و این خدمت برای قدردانی از نگاه و لطف آن‌ها کمترین کار است.
جشن گرمخانه‌دار شدن تمام قالیشویی‌های ایران، در طلیعه مهرماه 1397 دور از انتظار نیست، مشارکت جمعیِ ما را می‌طلبد.
منتظر تماس شما هستیم