نمایشگاه

نمایشگاه تهران

بوسیله ژوئن 23, 2019 جولای 30th, 2019 بدون نظر

حضور در اولین نمایشگاه تخصصی صنعت شست و شوی ایران
تهران – بوستان گفتگو- دوازدهم الی شانزدهم تیرماه 1396
خرسندیم که با پیگیری های عزیزان و دلسوزان صنعت شستشوی کشور اولین همایش و نمایشگاه تخصصی صنعت شستشو با حضور فعالین این عرصه برگزار شد . در این نمایشگاه برای اولین بار، امکان حضور دست اندرکاران صنف قالیشویی و تولید‌کنندگان ماشین‌آلات قالیشویی مهیا شد. شرکت پویا پازیریک به عنوان یکی از شرکت های معتبر در این زمینه به ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژهای شستشوی صنعتی فرش پرداخت و با به نمایش گذاشتن تجربیات و محصولات خود، مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت. با توجه به تخصصی بودن نمایشگاه و حضور متخصصین و فعالان اصلی این حوزه، نمایشگاه از سطح بالایی برخوردار بود و با اینکه نام اولین نمایشگاه این صنعت را یدک می‌کشید، فراتر از سطح انتظارها ظاهر شد.
در خلال برگزاری این نمایشگاه، دوره فشرده آموزشی « نحوه استفاده و نگهداری از انواع بلبرینگ » که توسط پرسنل شرکت پازیریک برای عزیزان عضو کمپین قالیشویی‌های فعال ایران تدارک دیده شده بود، برگزار شد و رضایتمندی بالای حضار را به دنبال داشت .
شرکت پازیریک با حضور خود در این نمایشگاه، توانست درکنار سایر همکاران محترم، توانمندی‌ها و تجربیات کارمندان متخصص خود را به نمایش گذاشته و نظرات بسیاری از متخصصین این حوزه را به خود جلب کند. شایان ذکر است، حضور پرتعداد بازدید‌کنندگان غرفه پازیریک تاییدی بر این ادعاست .